loading

Show info
PORTFOLIO

łódż/poddębice
(+48) 605 500 940

Strona – WordPress – Web/Multimedia

Materiały publikowane w internecie Dobry projekt, mający ukazać się w internecie powinien spełniać oczekiwania jak największej...

Details

mockup witryny
projekt do internetu

Materiały publikowane
w internecie

Dobry projekt, mający ukazać się w internecie powinien spełniać oczekiwania jak największej ilości użytkowników.

 

Podobnie jak przy projektowaniu z przeznaczeniem do druku, tak projekty publikowane w internecie powinny się opierać na dobrze skomponowanym zbiorze wyczerpujących wskazówek oraz założeń dla projektanta.

 

Co ważne, reklamy graficzne publikowane w Internecie muszą być nie tylko kreatywne, ale również precyzyjne. Innymi słowy chodzi o to, aby klient po zobaczeniu np. banneru lub innej grafiki miał 100% pewność, że przejdzie na  stronę, której zawartość może go zainteresować. Dzięki temu jest większa szansa, na dokonanie zakupu danego produktu lub nawiązania kontaktu biznesowego z firmą.

 

Grafika internetowa to również obróbka zdjęć, fotomanipulacje, rysunek/digital painting, albo tworzenie animacji/montaż filmów. Na przykład materiały służące celom rozrywkowym.

 

Usługi projektowania graficznego dla Internetu i multimediów, które wykonuje:

→ banery,

→ grafiki do portali społecznościowych  Facebook i instagram,

→ grafiki responsywne do stron www,

→ rysunki, ilustracje, digital painting,

→ wektoryzacje,

→ proste animacje,

→  mockup’y,

→ pozostałe grafiki rastrowe,

→ strony www oparte o wordpress.

 

Gwałtowny rozwój technologii oraz przeniesienie sporej części życia do sieci od zakupów, przez życie towarzyskie aż po promowanie firmy, produktów lub usług, spowodował, że skupiam się również na projektach internetowych.

Prowadzisz firmę i chcesz stworzyć mocny brand? A może w Twoim biznesie już czas na rebranding? Skontaktuj się z nami – jeśli okaże się, że rozumiemy Twoją markę i myślimy podobnie, sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces re/brandingu.

Daniel Modrzejewski